Dřevěné podlahy

Masivní dřevěné podlahy a parketyDřevěné podlahy jsou tradičním materiálem mezi podlahovými krytinami, které se stále těší velké oblibě mezi zákazníky a jsou jedním z nejvíce používaných druhů vůbec.

Hlavní výhoda dřevěných podlah je, že jde o přírodní materiál, který pomáhá udržovat příjemné klima v domácnosti i např. na terase v případě  venkovní aplikace a velmi pozitivně ovlivňuje vaše zdraví.

Podlaha z masivního dřeva v interiéruDřevěná krytina podlahy se hodí do každého prostředí, ať již interiérové či venkovní aplikace, působí příjemně a teple a pokud se správně položí vydrží dlouhá desetiletí. Další velkou výhodou, podlahy ze dřeva, mimojiné je, že se mohou po čase zrenovovat a nepoznáte, její původní stáří, protože vypadají jako čerstvě položené.

Dřevěné podlahy při všech svých výhodách přitom nemusejí vždy patřit mezi ty nejdražší, protože oproti jiným materiálům je možné použít různé ochranné, renovační a konečné povrchové ošetření tak, aby byla zajištěna dlouhodobá životnost a tedy i při vyšší vstupní investici se vám vynaložené prostředky vrátí v celkové životnosti a použitelnosti podlahy.

Při zvolení vhodné dřeviny a rozměrů je lze použít i na teplovodní podlahové vytápění.

Tyto přírodní podlahy Vám můžeme nabídnout v mnoha provedení, jako jsou: masivní prkna, vícevrstvé dřevěné podlahy, dýhované podlahy, parkety, mozaiky, atd.