O nás

Celkově sahá historie našich počátků až do konce šedesátých let minulého století, kdy se zakladatel společnosti Karel Bican vyučil podlahářskému řemeslu. Od roku 1993 vzniká firma Podlahy - Karel Bican, která se později rozšiřuje i o další generaci Bicanů, kdy tým doplnil syn Karel.

 

Od pouhé pokládky materiálu zakoupených v maloobchodních prodejnách přímo zákazníky (koberce, PVC, plovoucí a dřevěné podlahy), jsme se propracovali ke kompletnímu portfóliu nejen služeb, ale i dodávky veškerého materiálu související s požadavky zákazníka.

 

S neustálým rozvojem požadavků zákazníků a potřeb trhu a zároveň s neustálým rozvojem naší firmy nabízíme v současné době nejen samotnou pokládku a nabídku běžných materiálů, ale věnujeme se i renovací stávajících podlahových krytin, vytváříme a upravujeme schodiště, parapety, lišty a jsme schopni plně zajistit i veškeré obklady stěn.

 

Naše firma dokáže v současnosti uspokojit požadavky všech typů zákazníků. Ať už jste jednotlivec, malá nebo velká firma, pro každého najdeme řešení!

 

Podlahy nás zkrátka baví....