PVC

PVC podlaha, lino s dekorem dřeva a plovoucí podlahyPVC podlahy jsou stále mezi lidmi oblíbene, zejména díky jejich snadné údržbě, neporovnatelné s jakýmikoliv jinými materiály.

Lina, jak PVC podlahy často nazýváme, se vyrábějí v rolích v několika šířkách a nabízeno je rovněž v několika stupních zátěží pro různé druhy použití zejména dle hmotnostního zatížení na jeden centimetr čtvereční.

Podlahy z PVC jsou velmi všestranným podlahovým materiálem a jsou tak vhodné jak do bytových interiérů různých velikostí, tak i do komerčních prostor, kanceláře, školy, zdravotnická zařízení.

PVC podlaha s imitací bukového dřevaVybírat můžete z mnoha dekorů různých typů materiálů, které umí věrně imitovat a často na první pohled ani nepoznáte, že se jedná o PVC a nikoliv o pravé dřevo, dlažbu nebo různé druhy kamene.

Mezi přednosti PVC podlah patří:

  • bohatý výběr dekorů
  • vysoká odolnost vůči mechanickým vlivům i proti vlhkosti
  • snadná údržba
  • cenová dostupnost, která v případě srovnání s ostatními materiály je mnohdy bezkonkurenční.

Rádi Vám pomůžeme se zorientovat na trhu s nabídkou PVC podlah a doporučíme Vám ty správné materiály a provedení vč. pokládky a dalších poradenských služeb. Neváhejte nás kontaktovat, jsme vám plně k dispozici a těšíme se na Vás.